ČeskýBenzín.cz: aktuální ceny benzínu na internetu

ČeskýBenzín.cz - logozdroj: ČeskýBenzín.cz
Ceny pohonných hmot v posledních letech výrazně stouply. Natural 95 se dá bez problémů pořídit i za cenu překračující 35 Kč, nafta na tom není o moc lépe.

Kvalita se však u jednotlivých značek liší, s cenou je to ještě horší. Rozdíly nejen mezi jednotlivými kraji, ale i blízko sebe umístěnými stanicemi pohonných hmot mohou činit až několik Kč na jednom litru. A není to o tom, že by byl v kvalitě benzínu takový rozdíl…

Proto je dobré mít “v merku” umístění jednotlivých benzínových stanic + aktuální ceny benzínu na nich. Takovouto službu by určitě ocenil nejeden řidič.

Naštěstí je tu portál ČeskýBenzín.cz, který umí pomoci. Jeho obsahem však není jen vyhledávání ceny pohonných hmot a  rozřazení dle krajů, ale řidiči zde najdou i mapu cen PH, spotřebu vybraných automobilů apod.

ČeskýBenzín.cz - cenny pohonných hmotzdroj: Vojtěch Král

Kde kdo by se mohl zajímat, kde se všechny tyto informace shánějí? A odpověď je jednoduchá, dodávají je sem přímo samotní řidiči. Ceny jsou však ověřené a každý řidič zde má zájem o pomoc dalším kolegům, řidičům.

Informace zde dostupné se velmi často aktualizují, takže se dá říct, že jakmile se stane nějaká změna, na internetu, na tomto webu, se velmi brzy projeví. Můžeme tedy tento portál považovat za velmi spolehlivý informační zdroj snad pro všechny motoristy.

ČeskýBenzín.cz - spotřeby automobilůzdroj: Vojtěch Král

Veškeré informace zde dostupné jsou naprosto zdarma pro všechny návštěvníky. Orientace na webu je velmi jednoduchá, bez problémů se tu každý vyzná a určitě nalezne vše, co hledá ohledně tématiky pohonných hmot.

Portál ČeskýBenzín.cz se těší na vaši návštěvu.

 

Portál ČeskýBenzín.cz najdete ZDE

2 thoughts on “ČeskýBenzín.cz: aktuální ceny benzínu na internetu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *