Partička: zábavná TV show i na internetu

<img alt="Partička" src="http://www zovirax cost.cesky-internet.cz/wp-content/uploads/2011/10/particka2.gif” style=”width: 100px; height: 100px; margin: 5px; float: right;” />V roce 2011 televize Prima začala vysílat novou zábavnou show s názvem Partička. Název zní celkem neutrálně, a tak si člověk hned nedokázal představit, co má v tomto případě očekávat.

Pokud se ale někdo pořádně podíval na popisek a výčet účinkujících herců, nemohl si snad nevšimnout dvou jmen, které v české zábavě znamenají skutečně hodně. Těmi jmény jsou Michal Suchánek a Richard Genzer.

Pořád se vysílá každé pondělí na již uvedeném TV kanálu ve večerních hodinách. Udávaná délka jednoho dílu je 35 minut.

Jedná se o improvizační show, kde účinkují již zmínění 2 komici společně s herci Ondřej Sokol, Igor Chmela a Daniel Dangl. Celou tuto “partičku” zakončuje zvukař Marian Čurko.

Daniel Dangl zde vystupuje v roli moderátora a veskrze náhodně vybírá vybírá zbylým 4 hercům témata a způsoby provedení (musí například mluvit v větách podle abecedy, některého herce přepadne smutek při zaslechnutí konkrétního slova atd.). Všichni to jsou zkušení profesionálové, takže si divák může být jistý, že se bude více než dobře bavit!

Někomu však nemusí tento večerní vysílací čas vyhovovat, například chodí na noční, potřebuje odpočinek před následným pracovním dnem apod. Oblíbenost pořadu se dotkla i sítě internetu, a tak není problém podívat se do archívu TV Prima, kde návštěvník najde všechny již odvysílané díly zdarma ke shlédnutí. Pak už mu nic nebrání pustit si tento oblíbený pořad kdykoliv a kolikrát chce.

Celý pořad má základ podle slovenské verze, kde si získal skutečně velkou oblíbenost. Její české provedení má také mnoho tisíc fanoušků, takže můžeme mluvit o skutečně kvalitní zábavě v televizi.

 

Adresu na online sledování pořadu Partička je ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *