Diablo 2 Avalon mod: král stále žije!

zdroj: GamersGlobal
Diablo 2 se zapsalo nesmazatelně do srdcí a pamětí bezpočtu hráčů z celého světa. I po letech existence má svým hráčům co nabídnout. Díky možnosti modifikace přináší do již zaběhnutého světa nové prvky, nové nepřátele a novou výzvu. Připravte se čelit skutečně rušné zábavě, kterou tato hra může nabídnout. Jste připraveni?

 

Základní informace

zdroj: Wikipedia
O hře Diablo 2, včetně datadisku LoD, snad ani není třeba mluvit. Snad jen mohu připomenout, že hra volně navazuje na svého slavného předchůdce Diablo I, který se zasloužil o zařazení mezi legendy žánru především svou hratelnosti, hudbou a atmosférou.

 

Diablo II vyšlo už v roce 2000 a v roce následujícím se dočkal svého datadisku Lord of Destruction. Dohromady hra nabízí výběr jednoho ze 7 herních charakterů, se kterým se pokusíte projít všech pět aktů a na konci zničit Diabla i s jeho komplicem Baalem.

 

Avalon mod pro větší výzvu

Hlavní menuzdroj: Vojtěch Král
Diablo II je relativně snadno modifikovatelným počinem. Stačí mít nainstalovanou hru s konkrétním oficiálním patchem, a pak už je možné modifikovat. To probíhá tak, že prostě nahradíme původní soubory soubory novými, patřícími k modu. V případě Avalon modu to jsou 4 soubory.

 

Nákup u Akaryzdroj: Vojtěch Král
Po spuštění si nelze nevšimnout nově vypadajícího pozadi. Ve hře také naleznete mnoho změn, ale ne na první pohled. Stačí však zajít k Akaře, a prohlédnout si, co nabízí k prodeji…

 

Velkou změnou pak jsou nepřátelé, kteří jsou sice standardně rozloženi, jsou však tužší, mají vyšší level a jsou nebezpečnější. Na oplátku však hráč získává mnohem více zkušeností a šance na nalezení unikátních a setových předmětu je mnohonásobně navýšena. Z aktových bossů padají tyto vzácné předměty s jistotou.

 

Uber monstra a lokace

Uber monstra patří k těm nejtužším v celé hře. Lokací a míst, kde je potkáte, zde naleznete dostatek a rozhodně by sem hráči neměli chodit sami. Některá takováto uber monstra potkáte i v relativně běžných lokacích, ale kde, to neprozradím wink

Uber level...zdroj: Vojtěch Král

Shrnutí a závěr

Avalon mod tedy doporučuji každému, kdo buď už Diablo 2 dohrál a v originální podobě ho už nebaví a nebo pro hráče, který hledá skutečnou výzvu v této své oblíbené hře. Rozhodně s touto volbou nebude litovat.

 

Mod beží na Diablo 2: LOD s patchem 1.10 v anglickém originále (bez instalované češtiny).

 

Patch 1.10 naleznete ZDE

Mod Avalon naleznete ZDE nebo ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *