Kam vyrazit na Silvestra?

Máme tu poslední měsíc v roce a kalendářní rok se nám pomalu chýlí ke konci. Pokud jste ještě nepřemýšleli nad tím, jak tento poslední den v roce oslavíte, teď máte ideální možnost. A věřte, že máte z čeho vybírat! Takže kam vyrazit na Silvestra?

Hory

Jestliže máte rádi oslavy konce roku na horách, je třeba si co nejdříve rezervovat nějaký hotel. Je pravděpodobné, že hotely na dobrém místě jsou již zcela vyprodány, ale věřím, že ještě nějaká lůžka seženete. A nemusí to být jen u nás v ČR, takové Vysoké Tatry jsou také vhodnou volbou. Některé sjezdovky mají 1.1. zvýhodněné permanentky, takže teď už jen doufat, že napadne sníh, aby ta oslava roku byla vydařená!

Oslavy na horách nebo u moře, to je něco! Vyrazíte letos i vy? Či slavíte doma?zdroj: https://pixabay.com/cs/drink-%C5%A1ampa%C5%88sk%C3%A9-sklo-%C5%A1ampa%C5%88sk%C3%A9-sklo-3615178/
Oslavy na horách nebo u moře, to je něco! Vyrazíte letos i vy? Či slavíte doma?

Moře

Jste fanoušky teplého počasí a sluníčka? Vyrazte k moři! Cestování kanceláře a letecké společnosti se předhání v nabídkách na výhodné pobyty na velmi atraktivních místech. Můžete tady vyrazit přes Štědrý den, svátky a vrátit se až na počátku ledna. Výhodu to má v tom, že většina lidí tráví svátky a Silvestra doma, tudíž v resortech není takový počet návštěvníků jako v létě.


A ono slavit Silvestra u moře, je docela zážitek! Inspirujte se naším článkem, jak na levné letenky.

Domácí party

Asi nejčastěji lidé slaví Silvestra doma s rodinou a kamarády. Typické je hraní různých stolních a karetních her, koukání na filmy, videohry, karaoke, tanec a to vše v doprovodu mnoha dobrého jídla, pití a hudby. Kolem půlnoci lidé vychází z domu se podívat na ohňostroj či se mohou sami stát aktéry. Pokud jste fanoušky takovéto oslavy konce roku 2018, máte štěstí! Stačí vám jen vhodný prostor, svolání kamarádů a koupě hory jídla a pití, což v pohodě stihnete za jedno odpoledne.

 

Jaké máte plány na konec roku vy? Jedete někam nebo preferujete oslavu doma s blízkými?

Máte už nápad, kam vyrazit na Silvestra?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *