Jaké zahraniční vánoční filmy si pustit?

Vánoční čas je tu a k tomu patří i vánoční filmy! Pokud ještě tu vánoční atmosféru tak necítíte, zachumlejte se doma do peřin, uvařte si dobrý čaj, zapalte vonnou svíčku a pusťte si k tomu nějaké tématicky zvolené vánoční filmy. A že je z čeho vybírat, to mi věřte!

Vánočních filmů je velké množství a záleží je na vás, který preferujete či zda spíše vyzkoušíte nějaký nový, který ještě neznáte. Tady vám přinášíme přehled oblíbených vánočních filmů za posledních 5 let:

Láska nebeská

Dalo by se říci, že se jedná o takovou vánoční klasiku, která neomrzí, i když se na film koukáte již po několikáté. Jedná se o film, ve kterém je hned několik příběhů, které na sebe nijak nenavazují. Hrdinové zažívají v předvánočním čase něco zajímavého a neobvyklého a jediným pojítkem je láska. Někdy je to láska partnerská, jindy rodičovská, která způsobí slzy či zklamání. Jediné, co mohu pro nerušenou podívanou prozradit, je: vše končí tak, jak by se asi očekávalo. Happyendem.

Takže pamatujte, “Láska je všude kolem nás. Je opravdu všude”.

Sám doma

Rodinný film, který si myslím, že patří mezi takovou tu vánoční klasiku, která je každoročně vysílána na různých televizních kanálech. Jedná se o příběh chlapce Kevina, který zůstal přes vánoční svátky sám doma a musí čelit nástrahám každodenního života. Kevin si ale se vším velmi dobře poradí a bere to s humorem a nadsázkou.


Pokud jste fanoušky tohoto filmu, pusťte si všechny epizody a udělejte si společenský večer s filmy Sám doma.

Nalaďte se na Vánoce těmi správnými filmy a relaxujte!zdroj: https://pixabay.com/cs/v%C3%A1noce-%C5%BEena-sv%C4%9Btla-sn%C3%ADh-2971962/
Nalaďte se na Vánoce těmi správnými filmy a relaxujte!

Karlík a továrna na čokoládu

Rodinný film, který v domě premiéry získal nejednu pochvalu. Své fanoušky má film dodnes. Film je unikátní svými speciálními efekty, humrem, postavami a herci. Vše je promyšlené do detailu, což je na dobu vzniku velmi chvályhodné. Příběh se točí okolo Karlíka Bucketa, který žije s rodiči ve starém, skoro rozpadlém domě. Jsou sice bez peněz, ale mají se rádi a nedají na sebe dopustit. Nedaleko od jejich bydliště se nachází továrna na čokoládu, kde pracoval děda Karlíka. Znal se s jeho majitelem Willy Wonkou. A to je klíčová postava celého filmu – právě od excentrického Willyho Wonky se odvíjí celý příběh.

 

Jaký vánoční film máte rádi vy?

A pokud ještě nevíte, jaké vánoční dárky koupit nejbližším, mrkněte se sem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *