Koncert Muse v Praze

Během první poloviny roku 2019 nás čeká další velký koncert! Tentokrát do pražských Letňan přijede britská kapela Muse. Vyrazíte na jejich koncert?

Kdo je Muse?

Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě vůbec. Obdrželi mnoho cen (např. Grammy, American Music Award, MTV Europe, Brit Awards, NME a mnoho dalších). Mezi jejich největší hity patří singly jako např. Hysteria, Knights Of Cydonia nebo Madness. Lidé jsou moc rádi, že kapela se objeví právě v Praze a již teď je boj o volné vstupenky.

Koncert

Kapela Muse z Velké Británie vydala 9. listopadu nová album Simulation Theory a celé tour se tedy jmenuje Simulation Theory Word Tour. Kapela se ukáže v mnoha evropských zemích včetně Prahy. Tady vystoupí v pražských Letňanech na letišti 26. 5. 2019. Pokud jste z Moravy, možná to budete mít blíže do polského Krakowa, kde vystoupí o měsíc později a to 22. 6. 2019.

Máte-li zájem o koupi lístků, měli byste zbystřit. Lístky už jsou v prodeji na Ticket Portalu a mizí nezávratnou rychlostí. Udělejte si radost či věnujte lístky vašim blízkým pod stromeček.

 

 

Britská kapela Muse přijede do Prahy! Kdy a kam?zdroj: https://www.instagram.com/p/BqO3uDQl5Xt/

Uvidíme se na koncertě?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *