Koncert Hans Zimmer

Hans Zimmer přiveze v dubnu do Prahy tolik žádaný koncert. Fanoušci filmové hudby při tomto jméně určitě zbystří, ale jeho hudbu si užijí i ostatní milovníci líbivých skladeb. Lístky si ale raději sežeňte už teď.

Hans Zimmer je známý německý autor filmové hudby, který byl oceněn Oscarem, cenou Grammy a Zlatými Glóby. Zpočátku hrál na klávesy v kapelách Ultravox a The Buggles, poté začal pracovat jako asistent skladatele filmových soundtracků. Velký zlom nastal, když napsal hudbu k filmu Rain Man, za což byl nominován na Oscara.

Hodně z nás zná jeho tvorbu, jako je např. Krvavý příliv, Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen, Poslední samuraj, Piráti z Karibiku nebo Tenká červená linie.

V letech 2016 a 2017 podnikl dvě rozsáhlé světové turné a lidé prahli po koupi vstupenek. Všechny koncertní sály a arény byly bezmezně vyprodány. A tak se populární autor rozhodl, že další velké turné uspořádá i v roce 2019. V Praze vystoupí 14. 4. 2019 v O2 aréně a již teď je velká část lístků vyprodána. Turné se jmenuje The Word Of Hans Zimmer a myslím, že to bude velmi unikátní koncert!

Hans Zimmer je umělcem, který je v Čechách velmi oblíben. Přijdete na koncert?zdroj: Instagram
Hans Zimmer je umělcem, který je v Čechách velmi oblíben. Přijdete na koncert?Lístky je možné zakoupit přes oficiální předprodej na Ticket Portalu – Hans Zimmer.
Pokud máte o koncert zájem, neváhejte, rychle mizí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *