Lowcost zábava na podzim

Podzim je tu a nevíte co dělat? Jasně, na celodenní vysedávání v parku už to úplně není. Zábava na podzim má pořád široké možnosti pro výběr aktivit, které můžete podniknout.

 

Cestování za hubičku

Na podzim vyhlásilo mnoho dopravních a leteckých společností velké slevy. Slevy platí ale pouze na říjen, někdy ještě na listopad. Tak proč toho nevyužít? Třeba RegioJet má po celý říjen akci 1+1 jízdenka zdarma, Ryan Air vyprodával svá poslední sedadla na určité spoje také za hubičku.

Navíc pokud jste studenti, cestujete v rámci České republiky se 75% slevou. To je krásná sleva, které byste rozhodně měli využít!

A pokud jste pěší turisté, o to lépe! Jeďte napříkla část cesty vlakem a zbytek po svých nebo na kole. Podzim a jeho počasí jsou úžasné v tom, že sluníčko nás hřeje a deště jsou ještě daleko. Neseďte doma!

Geoaching

Že nevíte, o co jde? Hned se to dozvíte. Geocaching je v Čechách a na Slovensku dost rozšířený a dle statistik ho hraje 1 z 10 lidí. Jedná se o to, že dle souřadnic v přírodě hledáte “poklady” neboli kešky. Tím může být nějaká krabička, plastová lahev nebo obal od fotografického filmu. Uvnitř byste měli najít papír nebo sešit, kam se podepíšete a někde jsou i nějaké “dárky” k výměně.

V Čechách a na Slovensku je tato aktivita velmi rozšířena, konají se i geocachingové srazy nebo společné dovolené. Více najdete na https://www.geocaching.com/play.

zdroj: https://pixabay.com/cs/strom-avenue-podsv%C3%ADcen%C3%AD-sun-pole-779827/

Sportovní zábava na podzim

Sport můžete aktivně provozovat v jakémkoliv ročním období. Teď ale ještě fajn počasí na venkovní aktivity jako je běh, kolo nebo brusle. V hale můžete sportovat prakticky jakkoli.

Pokud jste studenti VŠ, zajímejte se o sport na vaší univerzitě. Jsem si zcela jistá, že tam budete mít nějaké sportovní kroužky nebo kluby. A pokud se stanete členem klubu, parádně si zasportujete a ještě poznáte nové lidi! Navíc jako student plaíte nižší nebo někdy i žádný poplatek za členství klubu a pronájem tělocvičny. A to je další dobrá zpráva!

 

Tak co, taky jste milovníci podzimu? 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *