Ed Sheeran bude v červenci v Čechách

Hudebník z Anglie, Ed Sheeran, navštíví už příští rok Prahu. Fanynky šílí a už teď je jasné, že to bude mega show, která bude stát za to.

 

Předprodej vstupenek začal 27. 9. 2019 v 11. hodin dopoledne. Předprodej se konal pouze přes webovky Ticket Portalu, Eventim a Go Out. Ed Sheeran je dost žádaný zpěvák, a tak po dobu více než pět prvních hodin předprodeje byly všechny tyto weby zahlcené a zpomalené. Původně bylo fanouškům řečeno, že budou lístky pouze jen na stání, teď se dají koupit i na sezení ve více sektorech. Cena se odvíjí od sektorů, ale pohybuje se od 1630 Kč a více za lístek. 

Lístky na tento koncert mají ale nové pravidlo a to takové, že zakoupený lístek je na vaše jméno a pouze vy se můžete koncertu zúčastnit. Je to sice trošku komplikovanější oproti nákupu vstupenek na jiné koncerty, ale toto opatření by mělo zabránit překupníkům s lístky v jejich byznysu. Tím, že už je koncert skoro zcela vyprodaný, fanoušci by dali za volný lístek téměř cokoli.

zdroj: https://www.instagram.com/p/BnMa7Tml0_e/?taken-by=teddysphotos

Navíc organizátoři na program přidali ještě jeden koncert Eda. Takže teď tu budou dva koncerty a to 7. 7. 2019 a 8. 7. 2019 na letišti v Letňanech. Takže pokud ještě nemáte vstupenky, neváhejte s koupí, za chvíli budou zcela určitě pryč!

 

Veškeré informace o koncertu najde na https://edsheeran.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *