Koncert Maroon 5 v Praze!

Americká pop rocková kapela Maroon 5 oznámila, že vystoupí v roce 2019 v Praze. Jedná se o první koncert Maroon 5 v Čechách vůbec. Kde a jak sehnat vstupenky?

 

Maroon 5 je kapela z Los Angeles, Kalifornie, a v České republice koncert ještě neměli. Příští červen pro ně bude bude absolutní premiéra. Skupina původně vznikla už před dlouhými 24 lety (v roce 1994) pod jménem Kara´s Flowers. Všichni její členové byli zatím studenti na místní střední škole. Dnes je kapela celosvětově známá a fanoušci o jejich koncerty doslova prosí. Jsem si jistá, že i vy znáte mnoho songů z dílny této skupiny.

 

Nedávno zveřejnili koncertní turné na příští rok a je tam uvedená i Praha! Koncert se bude konat ve středu 5. června od 19. hodin v O2 aréně. Lístky jsou již teď v prodeji na sítích Ticket portal nebo přes GoOut. Cena lístků je různá dle sektorů a variant, ale nejlevnější e dají sehnat za 1190 Kč (sezení v sektoru za podiem), naopak nejdražší za 2499 Kč (VIP stání u podia). Očekává se velká návštěvnost a lístky mizí rychlostí blesku.

 

Proto pokud máte o koncert zájem, s koupí neváhejte, brzy budou zcela vyprodány!

 

Zdroj fotky: Instagram Maroon 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *