Twenty One Pillots i s hitem Jumpsuit budou v Praze

V první polovině července letošního roku přišli Twenty One Pilots s novým rytmickým songem Jumpsuit. Twenty One Pilots je americká hudební skupina z Ohia a na hudební scéně jsou již přes 10 let. Původně se jednalo o skupinu kamarádů ze stejné střední školy, dnes má kapela pouze dva členy a to Tylera Josepha a Joshe Duna. Kapely patří mezi špičku a velmi žádané hudební kapely. Lidé poslouchají jejich písničky nejen v Americe, ale prakticky po celém světě.

Název a historie kapely

Název kapely je dost neobvyklý a vznikl zcela čirou náhodou. Název je odvozen od knihy spisovatele Arthura Millera All My Sons, kde se hlavní postava srovnává s faktem, že zavinila smrt 21 pilotů. Tento název se členům kapely zamlouval a ujal se.
V roce 2015 jim vyšel velmi známý singl s názvem Stressed Out, který byl na prvních pozicích hitparád rádií po pěkně dlouhou dobu. I dnes je písnička velmi oblíbená a stále se hraje. Letos dne 5. října jim vyjde nová, již pátá deska, s názvem Trench a je jasné, že to bude pecka. Už teď se fanoušci nemohou dočkat.

Twenty One Pilos v Praze!

Pokud jste si písničku zamilovali, měli byste zbystřit! Twenty One Pilots budou na počátku příštího roku v Praze v rámci The Bandito Tours a představí nám nějaké nové singly právě ze své nové desky. Vstupenky už jsou z oficiálního předprodeje vyprodány, ale jisto jistě je pořád ještě seženete od neoficiálních online přeprodejců. Sice za více peněz, ale myslím, že ten zážitek za to bude opravdu stát.

Původně se spekulovalo, že se koncert přesune do větších prostor a to přímo do O2 areny, ale nakonec tomu tak není a koncert se koná ve Forum Karlín. Tam se sice nevejde zase tolik lidí, ale i tak si myslím, že to bude fajn koncert. A mám takové tušení, že písničku Jumpsuit si bude možné v Praze poslechnout na živo. Tak co, uvidíme se na koncertě?

 

Zaposlouchejte se do songu, co na video a text říkáte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *