Dovolená na poslední chvíli

Letní prázdniny se nám sice chýlí ke konci. Ale to nic nemění na tom, že stále ještě můžete vyrazit na dovolenou. Mnoho letních zájezdů se teď prodává s výraznou slevou, jelikož se jedná o last minute zájezdy.

 

Mrkněte na nabídky

Pokud chcete vyjet na dovolenou ještě teď během září nebo října a nejste nijak časově vázaní, mrkněte, jaké destinace jsou v nabídce. Mnoho cestovních kanceláří nebo agentur prodává last minute zájezdy s větší slevou. Ale vše funguje tak, že je možné, že si vyberete zájezd a za týden jedete, proto to určitě není pro každého. Je to fajn nápad, jen se také nezapomeňte mrknout na počasí v dané době v této lokalitě. V některých lokalitách je během října už chladněji, někde je právě naopak velmi příjemně. Také si zjistěte, zda je v dané lokalitě co dělat mimo letní sezonu.  Některé restaurace, hotely, obchody či plážová centra nejsou otevřeny přes celý rok.

 

Exotika v zimě?

Pokud nemáte rádi chladnější počasí, nechte si dovolenou třeba až na vánoční svátky nebo přes zimu s tím, že vyrazíte za teplem. V některých destinacích je v tomto období krásné teploučko. Vy navíc zažijete moc fajn dovolenou a nemusíte si brát moc dní volna přes vánoční svátky. Pokud si zarezervujete letenky nebo rovnou celý zájezd nyní, můžete využít slevy first minute.

V exotických zemích je v našem zimním období krásně teploučko.zdroj: https://pixabay.com/cs/veligandu-island-maledivy-veligandu-1044366/
V exotických zemích je v našem zimním období krásně teploučko.

Výlety po Čechách

Čechy jsou rozmanitá země, kde si každý rozhodně najde to svoje. Máme tu mnoho přírodních krás, historických míst či zajímavých galerií a muzeí. Navíc vše máme na dosah ruky – když vezmete auto, jste hned na druhém konci republiky. S vlaky a autobusy je to trošku pomalejší, ale i tak nic strašného, a navíc cena je někdy mnohokrát levnější než cena za pohonné hmoty v autě. Jen je třeba vše plánovat dopředu, berte na ohled možný déšť a také mnoho lidí během zářijového a říjnového kalendářního svátku.

 

 

Pokud jste tedy letní dovolenou zatím odkládali, rozhodně nezoufejte, možností je mnoho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *