George Ezra: všechno důležité o zpěvákovi hitu Paradise

George Ezra je mladičký zpěvák z Anglie, který se dostal do povědomí hlavně díky známému songu Budapest z roku 2014. Předtím sice již vydal dvě alba, ale od roku 2014 se stává ještě více známějším. Od té doby se Ezra objevoval na prvních příčkách hudebních hitparád, jak v Americe, v Austrálii, tak ale i v Evropě. Fanynky od té doby prosí o jeho koncerty po celém světě.

 

George je charakteristický svým hlubokým sympatickým hlasem, který využívá ve skladbách bluesového charakteru v doprovodu s akustickou kytarou. Některé skladby by se daly už zařadit do alternativního rocku. Nová píseň Paradise není výjimkou. Klip k ní byl zveřejněn v lednu 2018 a dodnes ho vidělo přes 44 000 000 diváků, což je ohromné číslo. Píseň se v Čechách hraje nejen dennodenně v rádiích, ale i na hudebních festivalech či víkendových diskotékách. Stává se stále více populární mezi mladými, pokud to ještě jde.

 

Přes léto a podzim má George naplánovanou velkou šňůru koncertů po Americe a Evropě. Naposledy George Ezra navštívil Čechy během července na festivalu Colous of Ostrava, což byla parádní show. A v říjnu tu George Ezra bude znovu! Konkrétně v pondělí 22.10.2018 přijede do Prahy. To je již za dva měsíce! Lístky jsou již v prodeji od července a více jak 70 % z nich bylo vyprodáno během prvních 24 hodin od zveřejnění možnosti koupě lístků. Zbylých 30 % se vyprodalo také velmi rychle. Momentálně jsou sice všechny lístky oficiálně vyprodané, ale myslím si, že na facebookové skupině koncertu ještě nějaké seženete od někoho, kdo jít nemůže. Věřím, že jedna z písní, kterou tu on zahraje, bude právě Paradise, protože se jedná o velmi oblíbenou píseň. 

 

Video v novém okně otevřete kliknutím na tento text

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *